zondag 14 februari 2016

Moncler Dames Jas Outlet

Een Must Read Guest Essay over Veterans Vandaag heb ik een speciale gast essay te delen met youwritten door Brockport High School eerstejaars Luke Bamburoski. Ik had het genoegen van de eerste hoorzitting van de krachtige en informatieve essay toen Luke lezen op de recente Memorial Day ceremonie in het Brockport Veterans Club. Hij kreeg zo'n enorme respons wilde ik het hier delen voor degenen die het gemist. Het essay won de Zonen van de American Legion Contest. Luke hoffelijk schonk de $ 600 won hij drie non-profit organisaties. Op 5 juni Luke werd erkend door de Brockport Board of Education met een Brockport Best Award. Veteranen Essay byLuke Bamburoski Stel je een man verlaten van iedereen die hij liefheeft en alles wat hij weet om te gaan naar het buitenland. Op de luchthaven, zijn dochter zich vastklampt aan hem en snikken in zijn armen zo legt hij uit aan haar dat hij zal verlaten voor een zeer lange tijd. Hij kust zijn vrouw afscheid nog een laatste keer voordat u aan boord van het vliegtuig. Op het vliegtuig, werpt hij rustig tranen af ​​of hij zijn familie nooit meer zal zien. Eenmaal ingezet, moet hij vakantie doorbrengen ver van zijn familie. Hij voorziet zijn dochter het openen van haar gaven op feestdagen. Hij moet in uren van uitputtende strijd en kijken als een aantal van zijn kameraden, dat hij zo dicht bij, sterven voordat zijn eyes.The rest van ons zijn vergeten is geworden en zijn zo ver verwijderd van wat oorlog werkelijk is. Velen van ons spelen oorlog video games waar je verschillende levens. We beeld is zo leuk en onderhoudend om mensen te doden. In werkelijkheid, sommige soldaten die naar de oorlog nooit naar huis komen. Vijftig 8156 Amerikanen niet terug van de oorlog in Vietnam (Vietnam War Statistiek) komen. Tweehonderd 95.000 niet terug uit de Tweede Wereldoorlog komen. Als samenleving moeten we de ongelooflijke offer de mensen in onze strijdkrachten hebben gegeven te realiseren en blijven geven.
Nu voorstellen dat dit dezelfde man terug te keren naar de Verenigde Staten na zijn tour of duty. Shouldn TMT een verplichting om alles wat we kunnen voor deze persoon die zo veel gaf om onze vrijheid te beschermen voelen we ons? Laten we beginnen met het definiëren van een veteraan. Een veteraan is federaal gedefinieerd als iemand die heeft gediend is of die in een tak van de strijdkrachten voor een bedrag van tijd. Ze kunnen actief worden ingezet, tussen implementaties of eervol ontslagen. Er zijn 25.000.000 veteranen in leven vandaag. Helaas zijn er ongeveer duizend veteranen die zelfmoord proberen elke maand. Vier tot vijf veteranen zichzelf elke dag doden. Veteranen zijn twee keer zoveel kans om zelfmoord te plegen als niet-veteranen. Twintig procent van de veteranen terugkeren uit Irak en Afghanistan lijden aan post-traumatische stress stoornis (PTSS) of enige vorm van depressie, met deze nummers toe. Een extra 320.000 terugkerende veteranen hebben traumatisch hersenletsel tijdens de inzet (factsheet) gehad. Ongeveer een derde van de dakloze bevolking volwassen zijn veteranen. Ongeveer anderhalf miljoen andere veteranen lopen het risico dakloos (Feiten en Media). Deze statistieken zijn onthutsend en wijzen op de noodzaak voor actie. Een manier kunnen we letterlijk danken deze personen is de elementaire en vaak over het hoofd gezien. Wanneer u een veteraan of een actieve dienst soldaat, gewoon schudden hun hand en zeggen dank u. Als je niet comfortabel voelt dat te doen, is er een organisatie genaamd de dankbaarheid campagne die is gekomen met een eenvoudiger manier om te zeggen dank u. Om het teken te maken, plaatst u uw hand op uw hart alsof je zegt de belofte van trouw. Trek dan je hand naar beneden en uit, buigen bij de elleboog (niet de pols), stoppen voor een moment over de navel met uw hand plat, palm up, Moncler Dames Jas Outlet schuin in de richting van de persoon die je bedanken. Dit bord betekent dank u uit de grond van mijn hart (Hoe om te tekenen). Bovendien, als je ziet veteranen marcheren in een parade, Moncler Dames Jas Outlet Moncler Dames Jas Outlet opstaan ​​en klappen te laten zien uw waardering. Dit is een eenvoudige maar effectieve manier van het tonen van uw dankbaarheid. Iets wat we kunnen doen als een school district dat zou bereiken veel veteranen zou zijn om het schrijven van brieven te nemen aan veteranen in onze Engels curriculum. Het zou alleen studenten in de rangen twee vragen door middel van 12-1 brief te schrijven. Onze wijk zou in staat zijn om meer dan eenduizend vijfhonderd brieven per jaar naar veteranen in onze omgeving. Deze brieven zouden deze personen aantonen dat iemand daar heeft de zorg over hen. Het herinnert hen die vochten ze zo hard voor en zou hun geest te verhogen. Interviewen van een veteraan kon in onze wijk brede geschiedenis curriculum worden opgenomen als goed. Er is een project genaamd de Veteraan TM History Project beheerd door de Library of Congress. Het doel van dit project is om de geschiedenis van de veteranen te behouden door het catalogiseren van zoveel interviews die ze kunnen. Leerlingen kunnen foto's en andere historische documenten te verzamelen. Dit zou onze veteranen laten zien dat ze een stem hebben en dat hun bijdrage aanzienlijk was. Dit zou ons in staat stellen om hun dienstverlening te onthouden. Duizend achthonderd veteranen sterven elke dag (Begraafplaatsen zie record voor de veteraan begraven). Veel van hun verhalen kunnen nooit worden opgenomen als het land blijft inactief. Een eenvoudige manier om veteranen te helpen is om je kleding en andere bruikbare items die u niet meer nodig te doneren. Het Vietnam Veterans of America zal halen uw kleding, schoenen, linnengoed, glaswerk, huishoudelijke artikelen, sieraden, Moncler Dames Jas Outlet speelgoed, spelletjes en fietsen. Een andere optie is om deze items aan het Leger des Heils te schenken. Iedereen heeft dingen die ze zijn gegroeid uit of niet meer willen. De opbrengst uit de verkoop van deze producten kan de medische zorg voor veteranen te verbeteren, zorgen voor huisvesting voor dakloze veteranen, en de steun veteranen met PTSS en andere handicaps. Amerika is momenteel in een recessie; niet iedereen kan een geldelijke donatie te geven, maar je kunt nog steeds anderen te helpen, zonder het nemen van een tol op je eigen familie. In plaats van toelating prijs aan bepaalde scholen gebeurtenissen, mensen het bijwonen van items die aan actieve dienst soldaten kan worden gestuurd kunnen doneren. Zelfs als deze donatie de toelating prijs niet geheel te elimineren, misschien een korting kan worden voor het doneren van een van deze items aangeboden. Er is een groot scala aan voorwerpen die kunnen worden gedoneerd inclusief drankje mixen, niet bederfelijk voedsel, toiletartikelen en spelletjes. Deze donaties kunnen worden gestuurd naar veteranen ingezet, daklozen veteraan instellingen of veteraan ziekenhuizen. Veel van deze dingen zijn erg goedkoop, maar kon echt fleuren de dag van een veteraan. Opgezette dieren kan ook worden gedoneerd. Velen van ons hebben jongere broers en zussen die zijn gegroeid uit deze speelgoed. Wanneer deze worden ingezet in het buitenland, zouden soldaten deze knuffels uitdelen aan kinderen die geen speelgoed. Dit zou ten goede komen zowel de soldaat en het kind het ophelderen van hun beide dagen. Een ander station dat kan worden gehouden is een snoepje rijden. Vooral op Halloween, bijna iedereen krijgt te veel snoep. Collecties kon worden gehouden voor enkele dagen na Halloween en dit overschot snoep kon aan veteranen ingezet worden verzonden. Donaties van deze items kan op school of andere locaties in Brockport worden aanvaard tijdens een gemeenschap breed rijden. Dit zijn allemaal kleine gebaren, www.fotograaf-ben.nl maar kon het verschil maken. Andere items kunnen ook worden gedoneerd aan veteranen die niet worden ingezet. We konden neerzetten dozen op openbare gebouwen rond Brockport voor DVD's. Er is een organisatie die dvd's distribueert aan veteranen die anders zou ze niet krijgen. Andere vakken die kunnen worden opgezet rond Brockport zou verzamelen gebruikte mobiele telefoons voor soldaten. Voor elke mobiele telefoon gedoneerd, zal veteranen ingezet gratis zendtijd om hun familie te bellen thuis ontvangen. Andere houders kunnen coupons voor actieve dienst veteranen verzamelen via een liefdadigheidsinstelling genaamd Coups voor Troepen. Commissarissen accepteren coupons tot zes maanden na afloop. Andere coupons kunnen worden verzonden naar militaire families in de Verenigde Staten, die geen tijd kunnen hebben (11 Manieren om te helpen veteranen). Gebruikte inkjet cartridges kan ook worden verzameld over de hele gemeenschap, die kan worden hergebruikt om geld te verdienen voor veteranen. Als veteranen zijn in actieve dienst, kan het stressvol voor een militaire echtgenoot als hij of zij moet het huishouden alleen lopen. Vrijwilligers kunnen gazons, duidelijk goten snijden en zorgen voor kinderopvang. Ook kunnen ouderen veteranen ook hulp bij het handhaven van hun gazons en landschapsarchitectuur nodig. Er is momenteel geen organisatie in de plaats al om dit onderdeel te bieden. frequent flier mijl van luchtvaartmaatschappijen kan worden gedoneerd aan de leden van het leger te helpen. Vaak worden de kosten van een vliegticket voor een veteraan terug naar huis voor een speciale gelegenheid niet gedekt door de overheid. Uw luchtvaartmaatschappij mijl kan bieden gratis kaartjes voor gewonde, gewonde of zieke veteranen. U kunt ook doneren uw hotel punten aan deze zaak, helpt veteranen reizen naar de overheid goedgekeurde evenementen. Dit kan een veteraan te voorzien van een broodnodige reünie met dierbaren. Er zijn zo veel eenvoudige gebaren die onze gemeenschap en ieder van ons zou kunnen maken aan veteranen hoeveel we waarderen hun offer te laten zien. We moeten zoveel mogelijk manieren mogelijk uit te drukken onze dank, zodat geen van hen voelt zich hun tijd en energie verspild verkennen. Stel je voor dat deze man na het uitzitten van zijn tour of duty. terug naar deze man die zijn tour geserveerd en is nu thuis denken. Zijn verhaal zou nooit worden verteld. Hij misschien het gevoel dat zijn dienst betekende niets voor de mensen die hij beschermd. Hij vraagt ​​zich af waarom hij gaf zo veel voor deze mensen die niet eens schelen. Hij loopt door een gebouw vol met mensen en niet een van hen iets zegt tegen hem. Hij aan de dood ontsnapt herhaaldelijk tijdens de oorlog, maar niemand lijkt nu onthouden. Wij als gemeenschap hebben het potentieel om dit veteraan zich gewaardeerd voelen. We kunnen zo veel geven door het opofferen van zeer weinig van onze tijd en middelen. Als al deze werkwijzen zijn plaats wordt gezet, kan het leven van onze veteranen sterk worden verbeterd. Als we slechts een van deze veteraan zelfmoorden kunnen voorkomen, is het niet de moeite waard? Caurie Putnam Ik ben trots Brockport te hebben belde mijn thuis voor de afgelopen 15 jaar. Ik hou ervan omdat het een kleine stad voelen, maar de aanwezigheid van SUNY Brockport voegt een kleine stad smaak. Ik verhuisde naar Brockport na zijn afstuderen aan de Universiteit van Rochester aan de gemeenschap als verslaggever voor Messenger Bericht dagbladen. Ik ben opgegroeid in Connecticut en Washington County, NY maar verliefd op Brockport en besloot om mijn familie hier te verhogen. Mijn Brockport activiteiten omvatten: De Brockport Moms Club, Brockport PTSA, Angels JJ's, Brockport The Blizzards en Tri County Youth Hockey. Als Brockport Blogger, mijn doel is om u positief, familie gecentreerd, communautair nieuws en foto's mee te nemen. Brockport is de verborgen parel van Monroe County en ik hou te schitteren op.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten